Kuidagiviisi sattusin ma “ametlikuks” fotograafiks 9. aprillil Tartus toimunud, VIII Lõuna-Eesti lahtistele karikavõistlustele kulturismis ja fitnessis 🙂 Loodetavasti pildid meeldivad!

NB! Kuna pilte on palju, siis palun lehe laadimisel varuda natukene kannatust 🙂

Nagu viimase aja blogipostitustest on näha, kisub siinkirjutajat viimasel ajal suuresti inimkeha kunstiteoseni viimistlenud inimeste jäädvustamisele. Selle loomuliku jätkuna vastasin pealkirjas nimetatud ürituse korraldajate üleskutsele ning andsin ennast üles jäädvustama kõikide kohale tulnute sooritusi.

Pean tunnistama, et kõik esinejad olid äärmiselt tublid ning ürituse õhkkond ise suurepärane – sõbralik ning toetav. Au ja kiitus korraldajatele ja osalejatele! Muuseas, selle ürituse eripära oli, et osalejad võistlesid kõik alles esimest korda elus.

Niisiis, loodan, et pildid meeldivad. Piltide jagamine ja kommenteerimine on äärmiselt soositud! Samuti oled oodatud vajutama “like” minu FB lehel SiimKinnasFotowärk, kui soovid olla kursis, kui siia lehele taas midagi huvitavat ilmub 🙂

Kui sa aga ennast neilt piltidelt ära tunned ning seda vormi veel jäädvustada soovid, siis uuri selle võimaluse kohta siin: Fitness-fotosessioon

Naised bodyfitness

Juuniorid bikini fitness

Naised bikiini-fitness +166 cm

Naised bikiini-fitness -166 cm

Juuniorid rannafitness

Mehed rannafitness

Rannafitness absoluut

Mehed ja absoluut kulturism

Bikiinifitness absoluut

Palju õnne kõikidele võitjatele! Ja ka kõikidele osalejatele – te olete kõik supertublid!