Treener ja väga rahulolev klient 😀 Siim Savisaar ja Riinu Vassiljev

Oled võimekas jõusaali- või personaaltreener ja sul on palju ägedaid kliente? Siis loe hoolega edasi – ma teen kohe sinu elu veel ilusamaks!

Tahad eristuda neist kümnetest teistest treeneritest, kes sinuga samade klientide eest võitlevad? Siis paku neile midagi, mida tavaline treener ei paku!

Siim Kinnas Fotowärk fitness-foto sessioon on Sinu klientidele ainulaadne võimalus jäädvustada sinu käe all loodud vorm ja areng parimal võimalikul moel. See annab neile võrreldamatu motivatsioonilaengu ning nende levitatavad pildid on suurepäraseks reklaamiks Sinu teenusele!

Asja point

Selleks, et Sul oleks lihtsam oma klientuuri ees teistest treeneritest eristuda, pakun ma Sulle erinevaid võimalusi, kuidas luua oma klientidele lisaväärtust ainulaadsete elamuste näol, kasvatada kambavaimu ja sõpruskonda (loe: lojaalseid kliente). 

Kõikide all olevate pakkumiste tingimused võime ka spetsiaalselt Sinule ja Sinu klientuurile sobivalt üles ehitada ning näiteks kasvõi Sinu eksklusiivsete pakettide hinna sisse arvestada 😉

Soodsamad sessioonid Sinu klientidele

Bikiini-fitness atleet Triin Toomsalu. Treener Jaanika Aavamägi

Kõige lihtsam koostöö viis, millega ma saan Sind aidata, on anda Sinu klientidele võimalus tellida Siim Kinnas Fotowärk fitness-foto sessioone tavahinnast 20% soodsamalt. See tähendab neile keskmise fitnessfoto sessiooni hinnast ligi 50 € suurust kokkuhoidu!

Iga sessioon on erinev, aga üldjuhul tähendab see vähemalt 10 uskumatult ägedat ja/või kaunist pilti, mida Su kliendid saavad oma sõprade seas jagada ning tulevikuks tallele panna. Või isegi suurelt välja trükida ja magamistoa seinale riputada (mida on ka tehtud 🙂 ).

Transformatsiooni sessioon

n-srs Kristjan Sõrg

Mujal maailmas populaarsed transformatsiooni sessioonid on nüüd saadaval ka Sinu klientidele. Iga kliendi jaoks tähendab see kahte fotosessiooni tema valitud stiilis – üks enne ja teine peale kokku lepitud perioodi. See võib olla, näiteks, kas enne ja pärast mingi programmi läbimist (“Suveks rannavormi!”), või hoopis 6 kuu progressi jäädvustamiseks. Valik on Sinu (ja Sinu kliendi)!

Tiimipäevad

Treener Egle Eller-Nabi ja tema naiskond: Regina Krukovskaja, Alice Heinmets, Kristiina Viira, Annika Leok ja Katrin-Helen Kull

Tiimide fotopäevad on suurepärane võimalus arendada meeskonnavaimu, tehes koos midagi ägedat! Kogume kokku kogu sinu tiimi ja teeme pilti – stuudios, jõusaalis, looduses… Kõik saavad endast pilte, mida uhkusega teistelegi näidata ning hindki ei võta kedagi hingetuks 🙂

Hakkas huvitama?

Iga treeneri (ja tema kliendi) soovid, võimalused ja vajadused on erinevad. Kui koostöö minuga on Sinu jaoks huvitav võimalus, võta ühendust ja arutame, mis variandid Sulle kõige paremini sobiksid! See ei kohusta Sind millekski, kuid võib anda mõned head mõtted 🙂

Vestluse alustamiseks saada lihtsalt e-kiri aadressile siim@siimkinnas.com!

Parimat!

Siim Kinnas, fotograaf