Kas 14. aprillil on Sinu tähetund võistluslaval kulturismis ja fitnessis? Ja Sa ei ole veel broneerinud fotosessiooni oma elu parima vormi jäädvustamiseks? Siis tegutse kiirelt!

15. aprillil 2018, kohe peale Spa&Sport Cup’i ning vahetult enne järgmisel nädalavahetusel toimuvaid Eesti Karikavõistlusi Kulturismis Ja Fitnessis on sul fantastiline võimalus teha oma elu parim fitness-fotosessioon jõusaalis!

Meie päralt on terve Pärnu Spa&Sport jõusaal ning laseme piltide peal Sinust looma välja! Usu, seda elamust Sa ei kahetse. 

Sessioonide arv on piiratud! Seega, kui sa oled selle võimaluse kasutamisest huvitatud, registreeri ennast kohe!

Mis see maksab?

Esimese asjana ütlen kohe ära, et ma saan väga hästi aru, et raha on fitnessvõistlejal üldjuhul selgelt küllaltki piiratud ressurss. Igasugu kulutusi on niigi nii palju, et fotograafi teenuse jaoks, ükskõik kui hea see on, ei pruugi raha lihtsalt jätkuda. 

Mina olen aga veendunud, et see on SINU töö ja vaev, mida sa oma suurepärasesse vormi oled panustanud, ja oleks häbiasi, kui sellest korralikku märki ja pildilist mälestust maha ei jääks. Ma tahan, et sulle jääksid mälestused selles fantastilisest ajast, isegi kui sa mitte kunagi enam fitnessiga ei tegele! Seega, kui sa tahaksid minu juurde pildistama tulla, aga hind paneb mõtlema, pakun ma välja sellise lihtsa variandi: 

  • Hoolimata paketist, mille sa allpool omale valid, piisab broneeringu kinnitamiseks 35 € broneeringu tasust. Täieliku läbipaistvuse mõttes selgitan, et broneerimise tasu on eelkõige selleks, et veenda sind võistlusjärgsel hommikul ennast siiski kohale vedama 😉
  • Ülejäänud summa osas lepime sinuga eraldi kokku osamaksete graafiku nii, et sa endal sellega õhku kinni ei tõmba 😉 

Kuidas tundub, kas see on OK pakkumine?

Paketid

Pärnus on mul Sulle välja käia järgmised paketid: 

  • Mini sessioon – 1/2 tundi pildistamist, kõik ‘select‘ fotod, 3 peenlihvitud fotot – 75€ 
  • Midi sessioon – 1 tund pildistamist, kõik ‘select‘ fotod, 5 peenlihvitud fotot – 100 €
  • ‘Pro’ sessioon – 2 tundi pildistamist, kõik ‘select‘ fotod, 10 peenlihvitud fotot – 150 €

NB! Paketist “üle jäänute” ‘select’ piltide lõpptöötluse saab alati hiljem juurde tellida!

Selgituseks: ‘Select‘ tähendab põhimõtteliselt kõiki pilte, mis on piisavalt head, et “SK” logo kanda 😀 Nad kõik on töödeldud ja sobivad vabalt jagamiseks sotsiaalmeedias jne. Tavaliselt koguneb ‘select’ pilte umbes mõnikümmend iga kahetunnise sessiooni kohta. 

Peenlihvitud fotod on täielikult lõpuni lihvitud fotod – neilt on puhastatud segavad asjad ja lendu läinud juuksekarvad, nende tonaalsus ja värvid on peenhäälestatud, nahapinnad silutud ja ühtlustatud jne. Iga peenlihvitud pilt on sisuliselt kunstiteos, mille võid kasvõi meetrikõrgusena välja trükkida ja seinale riputada!

Broneeri oma sessioon kiirelt!

Hakkas huvitama? Võta kohe ühendust alloleva vormi kaudu ja pane omale aeg kinni!

Või kui vormid ei ole sinu thing, siis saada mulle sõnum Facebookis või Instagramis!!!

Aeg: 15. aprill 2018

Koht: Spa&Sport jõusaal, Pärnu