Kui oled planeerinud oma tippvormi just sellesse kevadesse, siis ei ole fotosessiooniks paremat aega!

Tule, teeme ägedaid ja kauneid pilte, mida võid uhkusega ka aastate pärast vaadata ja näidata. Ning otse loomulikult kukuvad kõik sinu sõbrad üllatusest pikali, kui neid pilte Instagramis näevad!

Stuudios sünnivad pildid, mis on vähemalt nii head, kui need: 

Tule üksi või koos sõbraga. Veel parem, tule koos kallimaga! 

 

Pildistamine stuudios

Stuudiofotograafia on veidi eriline – see on aeg, kus SINA oled tähelepanu keskmes ja me töötame kahekesi koos, ühise eesmärgi nimel – teha midagi ÄGEDAT! See on meeskonnatöö selle kõige puhtamal kujul, kus kumbki meist panustab oma maksimumi – Sinu vorm, selle nimel tehtud töö ja nähtud vaev ning minu kogemus, nägemus ja oskused vormida sellest kunstiteos. 

See, kas ÄGE tähendab fantastilisi detaile lihaste maastikul, jalustrabavalt kauneid naiselikke jooni või midagi muud, selle lepime Sinuga enne sessiooni kokku 😉 Igal juhul näitab minu kogemus, et hea tulemuse jaoks on vaja aega, mistõttu broneerin ma stuudiosse minimaalselt kahe tunni pikkusi sessioone

Mis see maksab?

Stuudiosessioonide hinnad algavad 250-st eurost. Selle sisse mahub stuudio rent, kaks tundi pildistamist, mitu erinevat outfitti, ja kuni kümme peenlihvitud, kõrgresolutsiooniga, valmis fotot.

Peenlihvitud fotod on täielikult lõpuni lihvitud fotod – neilt on puhastatud segavad asjad ja lendu läinud juuksekarvad, nende tonaalsus ja värvid on peenhäälestatud, nahapinnad silutud ja ühtlustatud jne. Iga peenlihvitud pilt on sisuliselt kunstiteos, mille võid kasvõi meetrikõrgusena välja trükkida ja seinale riputada!

Hakkas huvitama? Võta kohe ühendust alloleva vormi kaudu ja pane omale aeg kinni!

Või kui vormid ei ole sinu thing, siis saada mulle sõnum Facebookis või Instagramis!!!