Julgen ennast pidada eelkõige just nimelt fitness-fotograafiks, kes aeg-ajalt naudib ka portree, fantaasiafoto, akti jne pildistamist. Mul on hea meel tõdeda, et see on mind kokku viinud nii paljude huvitavate ja toredate atleetide/modellide/inimestega, kellest suurt enamust julgen igasuguse kõhkluseta nüüdseks lugeda oma sõbraks. 

Fitnessis ja kulturismis ei ole suuremat ja paremat motivatsiooni, kui näha, millise arengu on Su keha läbi teinud. On eriti oluline, et fotograaf tunneks valdkonda, märkaks ning oskaks rõhutada Sinu tugevusi, et näidata sind sinu parimast küljest! Samal ajal peab ta pidama silmas ka neid detaile, millest sa ehk vaimustuses just ei ole 🙂

Ole Sa nö. off-season või kohe võistluse lavalaudadele astumas, fitness-sessiooni tulemuseks on alati kick-ass fotod! Elu on liiga lühike, et teha igavaid pilte! Võta minuga julgelt ühendust ning teeme koos midagi ägedat!

Telli fotosessioon!

Fitness-fotosessioon

Fitness-fotosessiooni paketi sisse kuulub:

  • eelkonsultatsioon, mille käigus selgitame täpselt välja Sinu ootused, soovid ja vajadused sessiooni tulemuste osas;
  • täisproduktsioon – vajadusel organiseerime pildistamise koha, soengu, jumestuse ning kõik muu tarviliku;
  • 2 h fotosessioon;
  • eelvalikust 10 SINU lemmikfoto high-end viimistlemine (iga täiendava pildi viimistlemine: 20 €); 
  • spetsiaalselt sotsiaalmeedias esitamiseks vormindatud ning soovi korral alati ka täissuuruses failid.

Fitness-foto sessiooni hinnad  algavad 150 eurost, millele vajadusel ja kokkuleppel Sinuga lisanduvad täiendavad kulud transpordile, stuudio rendile, produktsioonile jms.  

Kui see fitness-fotosessioon tundus Sulle huvitav, siis saada mulle alloleva nupu kaudu sõnum, või saada mulle sõnum Facebookis (@SiimKinnasFoto) või Instagramis (@siimkinnas) ning lepime aja ja koha kokku!

Telli fotosessioon!

Seniks naudi minu värskemaid tegemisi Instagramis (ja vajuta Follow! 🙂 ): 

[wdi_feed id=”1″]

 

Parimat,

Siim