Fitnessis ja kulturismis ei ole suuremat ja paremat innustust, kui näha, millise arengu on Su keha läbi teinud ning ei ole paremat viisi selle arengu jälgimiseks ja oma motivatsiooni tõstmiseks kui üks äge fotosessioon asjatundjast fotograafi juures!

Minul ei ole ühtlasi suuremat rõõmu, kui anda omapoolne panus, et sinu pingutuste vili saaks jäädvustatud kõrgekvaliteetsel fotol parimal võimalikul moel! Olles nüüdseks juba aastaid fotograafina just fitnessile spetsialiseerunud, olen pildistanud nii ägedaid amatööre oma teekonna alguses kuni Eesti fitnessimaailma tippudeni välja. Tule sina ka pildistama ja teeme koos midagi, mida kunagi uhkusega lastelastele näidata!

Telli fotosessioon!

Egert Oiov. 2018. a Eesti meister klassikalises kulturismis

Kui oled pikalt valmistunud võistlusteks, näinud vaeva, teinud trenni ja pidanud ranget dieeti, siis miks jätta omale sellest mälestuseks vaid udused selfied jõusaalist või, veel hullem, duširuumist? Ole Sa nö. off-season või kohe võistluse lavalaudadele astumas, fitness-sessiooni tulemuseks on alati kick-ass fotod, mida on äge jagada kohe ja fantastiline vaadata aastate pärast. Elu on liiga lühike, et teha igavaid pilte! Võta minuga julgelt ühendust ning teeme koos midagi fantastilist!

Telli fotosessioon!

Fitness-fotosessioon

Iga sessiooni sisu ja detailid räägime läbi ja paneme paika just Sinu soovide järgi. Fitness-fotosessiooni paketi sisse kuulub:

  • eelkonsultatsioon, mille käigus selgitame täpselt välja Sinu ootused, soovid ja vajadused sessiooni tulemuste osas;
  • täisproduktsioon – vajadusel organiseerime pildistamise koha, soengu, jumestuse ning kõik muu tarviliku;
  • fotosessioon jõusaalis või stuudios;
  • fotode töötlus;
  • spetsiaalselt sotsiaalmeedias esitamiseks vormindatud ning soovi korral alati ka täissuuruses failid.

Sessiooni hinnad  algavad 200 eurost 2-tunnise sessiooni eest, millele vajadusel ja kokkuleppel Sinuga lisanduvad täiendavad kulud transpordile, stuudio rendile jms. Kui kaks tundi tundub sulle palju, siis usu mind, meil kulub see ära ja jääb puudugi ning trenni sa sel päeval enam minema ei pea! 😀

Kui fitness-fotosessioon tundus Sulle huvitav, või tahaksid selle kohta rohkem teada, siis saada mulle sõnu alloleva nupu kaudu, Facebookis (@SiimKinnasFoto) või Instagramis (@siimkinnas) ning lepime aja ja koha kokku!

Telli fotosessioon!

Seniks naudi paremate palade galeriid allpool ja jälgi minu värskemaid tegemisi Instagramis (ja vajuta Follow! 🙂 ):

Parimat,

Siim