Mulle meeldib arvata, et olen eelkõige fitness fotograaf, kes aeg-ajalt naudib ka portree, fantaasiafoto, akti jne pildistamist 🙂 See on mind kokku viinud uskumatult paljude huvitavate ja toredate atleetide/modellide/inimestega, kellest enamust julgen nüüdseks igasuguse kõhkluseta oma sõpradeks lugeda.

Fitnessis ja kulturismis ei ole suuremat ja paremat motivatsiooni, kui näha, millise arengu on Su keha läbi teinud. On eriti oluline, et fotograaf tunneks valdkonda, märkaks ning oskaks rõhutada Sinu tugevusi, et näidata sind sinu parimast küljest! Samal ajal peab ta pidama silmas ka neid detaile, millest sa ehk vaimustuses ei ole 🙂

Samuti, kui oled pikalt valmistunud võistluseks fitnessi ja kulturismi laval, näinud vaeva, teinud trenni ja pidanud ranget dieeti, siis miks jätta omale sellest mälestuseks vaid udused selfied jõusaalist või, veel hullem, duširuumist? Ole Sa nö. off-season või kohe võistluse lavalaudadele astumas, fitness-sessiooni tulemuseks on alati kick-ass fotod, mida on äge jagada kohe ja fantastiline vaadata aastate pärast. Elu on liiga lühike, et teha igavaid pilte! Võta minuga julgelt ühendust ning teeme koos midagi ägedat!

Telli fotosessioon!

Fitness-fotosessioon

Iga sessiooni sisu ja detailid räägime läbi ja paneme paika just Sinu soovide järgi. Fitness-fotosessiooni paketi sisse kuulub:

  • eelkonsultatsioon, mille käigus selgitame täpselt välja Sinu ootused, soovid ja vajadused sessiooni tulemuste osas;
  • täisproduktsioon – vajadusel organiseerime pildistamise koha, soengu, jumestuse ning kõik muu tarviliku;
  • fotosessioon;
  • fotode töötlus;
  • spetsiaalselt sotsiaalmeedias esitamiseks vormindatud ning soovi korral alati ka täissuuruses failid.

Kirjeldatud fitness-foto sessiooni hinnad  algavad 200 eurost 2-tunnise sessiooni eest, millele vajadusel ja kokkuleppel Sinuga lisanduvad täiendavad kulud transpordile, stuudio rendile jms. Kui kaks tundi tundub sulle palju, siis usu mind, meil kulub see ära ja jääb puudugi ning trenni sa sel päeval enam minema ei pea! 😀

Kui see fitness-fotosessioon tundus Sulle huvitav, või tahaksid selle kohta rohkem teada, siis saada mulle sõnu alloleva nupu kaudu, Facebookis (@SiimKinnasFoto) või Instagramis (@siimkinnas) ning lepime aja ja koha kokku!

Telli fotosessioon!

Seniks naudi paremate palade galeriid allpool ja jälgi minu värskemaid tegemisi Instagramis (ja vajuta Follow! 🙂 ):

Parimat,

Siim