Fantaasiafoto-sessiooni eesmärgiks on teha fotod, mis on ühtviisi visuaalselt ilusad ja efektsed, kuid samas panevad vaatajat silmi pilgutama – mis siin toimub? Võtame kasutusele nii erilised kostüümid, tipptasemel meigi ja soengu,  ainulaadsed võttekohad ning vahel ka fotomontaaži, ja loome midagi sellist, mida pole kellelgi teisel. 

Fantaasiafoto-sessiooni protsess algab enamasti sellest, et me saame kliendiga kokku ning arutame, mida võiks ette võtta. Selle otsustamiseks lähtume eelkõige kliendi enda soovidest ja ideedest, kuid kindlasti ei jää me ka ise ideede välja mõtlemisega hätta! 🙂 

Seejärel valmistame ette kostüümi, meigi, soengu, pildistamise asukoha jne. Seejärel saame alustada pildistamise endaga.

Sessiooni käigus teeme sageli 200-300 pilti, millest lõppvalikusse jääb 10-15 parimat. Nende viimaste fotode lõpptöötlus on ajamahukas protsess, sageli mitu korda pikem kui sessioon ise. Üle antavad fotod on aga on saanud tipptasemel viimistluse Photoshop’i ja teiste professionaalsete vahenditega ning valmis välja trükkimiseks kasvõi meetrilaiusena. Või siis jagamiseks sõpradega sotsiaalmeedias 🙂

Telli fotosessioon!

 

Sessiooni hind sõltub, nagu arvata võib, kõigest sellest, mis me sinna panustame ning kujuneb seega läbirääkimiste käigus. Peale fotograafi aja sessiooni ette valmistamisel, pildistamisel ning fototöötlusel, võivad fantaasiafoto sessioonil lisanduda kulutused kostüümile, meigile, ruumidele jne. Aga sugugi ei ole keelatud näiteks teha soeng, meik kostüüm jne ise – sageli on nii vahvamgi!

Kui te tahaksite fantaasiafoto-sessiooni kohta rohkem teada, võta minuga julgesti ühendust alloleva kontaktvormi kaudu või Facebookis või Instagramis sõnumi abil!

Telli fotosessioon!