“Confidence is the sexiest thing a woman can have. It’s much sexier than any body part”

– Aimee Mullins

Soovid endast pilte, millelt peegeldub Sinu naiselikkus, õrnus ja sensuaalsus ning samas tugevus iseseisva kaasaegse naisena? Tahaksid fotosid, mis oleksid kui teosed, mida võid julgelt riputada suurelt trükituna seinale või kinkida neid kallimale, kaunis siidiga vooderdatud karbis? Siis võib buduaarifoto sessioon meiega olla just Sulle! 

Telli fotosessioon!

Turvalises keskkonnas, kogenud ja asjatundliku fotograafi käe all valmivad fotod, mis toovad esile just Sinu parimad küljed klassikaliselt kaunitel, kuid “särinaga” fotodel. Nagu kirjutas Facebookis peale oma sessiooni meile vapustavalt kaunis Sirelyn: 

Taas suutis Siim valida super asukoha ja tekitada piisavalt turvalise tunde kaamera ees, mis andis mulle julgust näitamaks oma naiselikumat külge[…]. Tulemus: Pildid, mis sobiksid nii mõnegi pesupoe reklaamiks või “särtsuks” minu fotoalbumisse… Uudishimulised ilmselt jäävadki teadmatusse, aga soovitan soojalt sama ettevõtmise teha kõigil naistel…. Ka neil kellel enesekindlusega on probleeme, sest just Siim suudab fotograafina Teid taas endasse uskuma panna!
– Sirelyn

Või nagu kirjutas sulnis Kairit:

“Imeline kogemus, soovitan kõigile! Aitäh Sulle Siim ja loodetavasti ei jäänud see meie viimaseks koostööks!”
– Kairit

Kaunid keskkonnad, suurepärane valgus, absoluutne tähelepanu Sinu heaolu, detailide ning lõpptulemuse suhtes pildistamise ajal ning täiuseni viimistletud fotod on meie fotosessioonidel alati tagatud.  

Sessiooni sisse mahub:

  • eelkonsultatsioonid, mille käigus arutame täpselt läbi, mida ja kuidas pildistame, et sul oleks kindlus nii pildistamise käigu kui selle tulemuste osas
  • professionaalne make-up ja soeng
  • kahetunnine fotosessioon
  • 10 tipptasemel viimistletud, täissuuruses, fantastilist fotot.

Sessiooni hinnad algavad 200 €-st. Täiendavad kulud, nagu stuudiote rent jms, räägime Sinuga enne pildistamist kindlasti läbi! 

Kirjuta meile siim@siimkinnas.com või vajuta allolevale nupule ning teeme koos midagi fantastilist!

Parimat!

Siim

Telli fotosessioon!

Kohtume Sinu järgmisel fotosessioonil!

Parimat!

Siim