Teie soovisite ja siin see on:

Siim Kinnas Fotowärk Musta Reede diil

See on sellel aastal ainus selline pakkumine ja sessioonide hulk on piiratud, nii et tegutse kohe!

Kui sina tahaksid minu juurde tulla fotosessioonile, olgu see fitness, portree, buduaar, fantaasiafoto või midagi hoopis erilist, siis on see pakkumine just Sulle! Või kui tahad kellelegi kinkida võimaluse fotosessiooniks minu juures, siis on see pakkumine ikkagi just Sulle!

Miks ma seda just nii teen?

Paljud teist on kurtnud, et tahaks pildistama tulla, aga see teenus on ikka üsna kallis. Näiteks, kulturismi ja fitnessvõistluste perioodil, kui atleetide vorm on kõige parem, on kulutused ka väga kõrged, nii et selle vormi jäädvustamiseks ei jätku sageli lihtsalt raha. Selleks, et seda Sulle lihtsamaks teha, ongi see pakkumine mõeldud!

Kuidas see töötab?

Kui võtad minuga alloleva vormi kaudu ühendust, saadan sulle vastu 49 € suuruse ettemaksu arve. Selle tasumisega broneerid Sa fotosessiooni minuga ning väike osa sellest summast on juba seega tasutud! Ühtlasi saad Sa kinkekaardi (kehtiv kuni 30.06.2018), millega saad Sa sellelt fotosessioonilt täiendavalt 26% alla, nii et lõpuks tasutav summa ei ole ehk enam nii kole?

Näiteks, kui tuleb aeg pildistada (näiteks kevadiste karikavõistluste eel) ning valides fitnessfoto baaspaketi 150 € eest, on sul sellest 49 € juba tasutud! Sinu arvest läheb veel maha 26% soodustus baaspaketi maksumusest ning tasuda tuleb ainult 62 €!

Kõlab ägedalt? Aga ongi ju!

Pakkumine

Kui võtad alloleva vormi kaudu ühendust enne 26. novembri südaööd, siis on kõikide fotosessioonide hinnad Sulle vähemalt 26% soodsamad. Näiteks:

  • fitnessfoto sessioon, baashind – enne 150 €, nüüd  111 €
  • fitnessfoto sessioon stuudios või jõusaalis – enne al. 195 €, nüüd al. 144 €
  • fotosessioon pesus, buduaarifoto – enne al. 180 €, nüüd al. 133 €
  • Fantaasiafoto sessioon – enne al. 150 €, nüüd al. 111 €

Kõikide hindade sees on vähemalt kahetunnine fotosessioon, minupoolne coaching fotosessiooni ajal, vähemalt 10 high-end lõppviimistletud fotot ja buduaari- või pesufotode korral lisaks ka nende kümne foto kõrgekvaliteetsed väljatrükid! 

Kui sa tahad pildistada kohevarsti või alles kevadel, üksi või mitmekesi, valik on sinu! 

Ehk siis, väikese sissemakse eest tulevaseks fotosessiooni endale koha reserveerimisel saad selle sessiooni kokku 26% võrra soodsamalt. Not bad, või mis?

Tegutse kohe!

Siim