Minu lemmik valdkond pildistamiseks on, nagu siin lehel märgata võib, inimkeha, eriti selle kõrgel tasemel viimistletud vorm 🙂 Kõlas peenelt, eksole? 😀

Tõsiasi on, et fitness ja kulturism on mulle tõesti hingelähedased pildistamise teemad, kuid see ei tähenda, et kui sul sixpack’i ette näidata ei ole, siis minu juurde pildistama ei saagi tulla! Ma naudin fotograafiat selle kõikides vormides ja annan igal juhul oma parima, et misiganes on sinu pildistamise tarvidus, on tulemus kvaliteetne ning igati sinu soovidele vastav. 

Et Sul oleks lihtsam orienteeruda, olen ma kokku pannud neli enim küsitud teenuse kirjeldust. Loodetavasti on neist kasu!

Fitness-foto

Imekaunis Agne Kiviselg, bikinifitness-atleet, pildistatud Pärnus, Tervise Paradiisi jõusaalis

Fitness ja kulturism keskenduvad inimkeha harmoonilisusele ja esteetikale ning seetõttu on eriti oluline, et kogu tehtud töö ja nähtud vaev salvestataks parimal võimalikul moel. Ei ole ju mõeldav, et aastatepikkuse töö tulemuseks on vaid kergelt udune selfi jõusaali peeglist?

Fitness-fotosessiooni käigus salvestame sinuvormi parimal võimalikul moel – ole sa tippvormis või off-season, ägedad pildid teeme sust igal juhul! Loe fitness-sessioonist lähemalt

Portreefoto

B2B müügiprofessionaal Jaana professionaalne portree

Portreefoto võib olla mõeldud väga heaks profiilipildiks sotsiaalmeedias, esinduspildiks raamatukaanel, ametlikuks näopildiks ettevõtte kodulehel, või hoopis kallimale mälestuseks. Iga erinev juht vajab individuaalset lähenemist. Loe portreefoto kohta lähemalt…

Buduaarifoto

Fantastiline Merilin Taimre a.k.a Paljas Porgand 🙂

Buduaari- ja glamuurifoto annab suurepärase võimaluse jäädvustada ennast või oma kallimat (või miks mitte, teid mõlemat koos) sensuaalsel ja kaunil moel. Ühtlasi on see võrreldamatu elamus, mis laseb Sul end tunda uskumatult kauni ja ihaldusväärsena. Loe buduaarifoto sessiooni kohta lähemalt…

Akt

Fantastiline fitness-powercouple Sander ja Kertu

Ilmselt ei ole intiimsemat ja emotsionaalselt tugevamaid reaktsioone tekitavat fotograafia valdkonda kui inimkeha selle kõige haavatavamal moel. Seetõttu on see ka kõige nõudlikum pildistamise stiil, mida ma pakun.

Võid olla kindel, et aktifoto sessioonist on tagatud WOW-efektiga fotod, mida võid julgelt kasvõi kunstiteosena seinal demonstreerida! Samas on sulle tagatud täielik diskreetsus – mitte ükski aktifoto ei leia oma teed välismaailma, kui seda ei ole sinuga eelnevalt kokku lepitud! 

Seetõttu, kui sul on huvi lasta teha oma kehast kunstiteos, võta minuga julgelt ühendust ja arutame, kuidas teha midagi tõeliselt ägedat!