Koostöös Koeraspordiklubiga “Koerus” oleme koostanud uue koolituste kava mille jooksul käime läbi tee päris fotograafia algtõdedest, portreefotograafiast kuni koeraspordi pildistamiseni vabas looduses. Koolitused on suure rõhuga praktilistel harjutustel, sisaldades nii harjutusi juhendaja käe all koolituse ajal kui ka kodutöid.

20140412-untitled-_DSC7454

Nooruke husky

Programm on jaotatud temaatiliselt, liikudes kergematelt teemadelt raskematele. Seminaride käigus võetakse teema põhjalikult lahti, uuritakse ja selgitatakse, kuidas saavutada valitud eesmärk ning soovitav foto “look”. Seminaride lõpuks peaks igal osalejal olema selge, kuidas oma kaameraga salvestada seda, mida ta oma vaimusilmas ette kujutas. Lisaks peaks nad olema kaameraga nii sinasõbrad, et piltide tegemisel seadistuste üle väga kaua mõtlema ei pea. Kujunema peaks terve kriitikameel nii oma kui teiste fotode suhtes ning elementaarsed oskused piltide töötlemisel ja esitamisel.

Iga seminar laob uue rea sinu oskustesse ning igal järgmisel seminaril kasutame ära kõike seda, mida eelmistel seminaridel oleme käsitlenud (kuid iga seminar on siiski ka eraldi läbitav). Kursuste teemad on:

  1. Sissejuhatus (1. november) – alus kõigele järgnevale: mida mõtleb kaamera ja miks, mis asi on säri, mis vahe on erinevatel objektiividel jne.
  2. Portreefoto (detsembri alguses) – kuidas tabada looma ilmet ja kuidas anda sellele täiendav “fotomaagiline” võlu?
  3. Sisenäitusel pildistamine (jaanuaris) – pildistame liikuvaid asju pimedas ruumis.
  4. Välk (veebruaris) – kuidas pildistada välguga, millal seda kasutada, millal pigem mitte, välgu kasutamine liikumise peatamiseks jne
  5. Pildistamine välinäitusel (märtsi lõpus) – pildistamine loomulikus valguses, liikumise peatamine, fotožurnalistika
  6. Koerasport (aprillis) – pildistamine koeraspordivõistlusel (agility). Läheme päris võistlusele!
  7. Vabas looduses (mais) – pildistamine vabas looduses, hetke tabamine ja teadmiste kinnistamine.

Vaata kursuse programmi ja ajakava *siit*. 

Seminarid toimuvad keskmiselt kord kuus  novembrist 2014 kuni maini 2015 ning võimalik on võtta osa ka üksikutest seminaridest, registreerudes igale eraldi.

Registreerudes aga kogu koolituste seeriaks, saad nad kõik kokku 20% soodsamalt! Üksikul seminaril osalemine maksab 49 €, Koeraspordiklubi “Koerus” sõpradele 35 €. Kogu sarjas osalemise tasu on 275 €, Koeraspordiklubi “Koerus” sõpradele 196 €. Koolitus/seminar toimub, kui registreerunud on vähemalt 10 inimest.

Registreerumiseks saada e-mail aadressile: info@siimkinnas.com või registreeru “Koeruse” kodulehel.