Kui valmistud võistlema Pärnus, Spa & Sport Cup 2019-l, siis on mul sulle paar head uudist 🙂

Mul on hea meel tõdeda, et meie suurepärane koostöö Spa&Sport meeskonnaga jätkub ning ka sel aastal saan ma anda oma panuse nende uute tublide atleetide (senise) elu parima vormi jäädvustamiseks.

Auhinnaks fotosessioonid!

Esimesel kohal ja ilmselt kõige ägedam uudis on, et iga absoluutklassi võitja saab kuni 250 € väärtuses fotosessiooni minuga! See peaks andma vast põhjust pingutamiseks küll 🙂 Valik on sinu, mida ja kus me pildistame, aga fotod saavad igal juhul olema SUURELT välja trükkimise väärilised!

Tasuta stuudiofotod võistluse päeval!

Nii nagu kahel eelmisel aastal, olen ma kohal ning kõik soovijad saavad kohapeal endast tasuta stuudiofotod oma parimas vormis!

Backstage’is tehtud stuudiofotod saadan sulle meili peale niipea kui võimalik peale võistlust. Need pildid on saanud lihttöötluse ja sobivad suurepäraselt näiteks otse Instagramis jagamiseks.

Vaata näiteks väikest valikut 2018. Spa & Sport Cupil tehtud piltidest:

Jõusaali-foto sessioonid Pärnus, 7. aprill

Pühapäeval, 7. aprillil, päev peale Spa&Sport Cup’i, on Sul suurepärane võimalus jäädvustada oma elu parim vorm ägeda fotosessiooniga jõusaalis! Meie päralt on Spa&Sport jõusaal Pärnus ning usu, seda elamust sa ei kahetse! Neil sessioonidel teeme, näiteks, selliseid pilte:

Tegutse ruttu ja pane oma aeg kirja – ühe päeva sisse neid sessioone palju ei mahu!

1 h sessioon – 125 €,

2 h sessioon – 200 €

Telli fotosessioon!

Võistlusperioodi eripakkumine

Võistlusperiood on parim aeg teha tõeliselt fantastilisi pilte sellest kehast, mille sa suure vaevaga vorminud oled! Kui tahad, et sinu elu parimast vormist ei jääks mälestuseks ainult veidi udune jõusaalipeegli selfie, siis võta minuga kohe ühendust ja paneme su elu ägedaima fotosessiooni aja hakkama!

Pärnus (või Karikatel) võistelnud atleetidele kehtib kuni juuni lõpuni broneeritud sessioonidele 20% soodustus!

Telli fotosessioon!

Võta minuga julgelt ühendust meilitsi siim@siimkinnas.com, või sõnumiga Instagramis @siimkinnas või Facebookis @SiimKinnasFoto!

 

Võistlustel näeme!

Siim