Kuigi selliseid asju ei ole üldiselt viisakas teha, võtsin ükskord julguse kokku ja tegin ettepaneku sportlikuks fotosessiooniks ühele õblukesele tütarlapsele, kes parasjagu jõusaalis mängleva kergusega raske kangiga jõutõmbeid sooritas. Mul on ütlemata hea meel, et ta ütles “jah”.

Tõesti, kuidas sa astud jõusaalis kellelegi juurde ja ütled, et “sa näed äge välja, teeme pilti”, ilma, et mõjuksid täieliku creep’ina? Ning eriti, kui oled kiilanev ja parasjagu hullult higistav ning hingeldav meesterahvas? Ma ei ole julenud küsidagi, mida ta sellel hetkel arvas 🙂 Õnneks pidas Sirelyni närv vastu ning peale mõningast mõtlemisaega leppisime kokku aja Tartu Kesklinna MyFitness jõusaalis. Siinkohal suur tänu nimelt MyFitness’ile, et nad lahkesti lubasid meil oma fotovärgendusega seal toimetada.

Kui vaatate allolevaid pilte, siis ilmselt saate aru, miks ma pidasin vajalikuks Sirelyn fotodel jäädvustada – sellist füüsist ja lihasdefinitsiooni ei näe mitte sugugi iga päev.

Pooside ning valgustuse valikul püüdsin leida just need lahendused, mis tooks esile õla- ja käelihased, püüdes samal ajal vältida enda või välkude peeglisse ja kaadrisse jäämist. Nagu näha, täielikult see ei õnnestunudki. Pildistamisel valgustasin Sirelyni kahe Elinchrom D-Lite4 välguga, üks neist 80 cm octa softboxis ning teine peegeldavas vihmavarjus, varjude pehmendamiseks. Octa andis pildile lihasdefinitsiooni ning vihmavari naiselikule vormile sobiva pehmuse.

Ning MyFitnessi jõusaal oli kõigele sellele suurepärane keskkond ja taust 🙂

Loodan, et minu pildid teevad Sirelyni tööle au! Edu ja jõudu minu poolt!

 

Parimat,

Siim

P.S.: tahad endast ka sellist jäädvustust? Võta minuga ühendust!