Seekordses postituses: kultuuriminutid jõusaalis klassikalise kulturismi atleedi Siim Savisaarega. 

Mitte iga päev ei anta mulle võimalust kohtuda tõelise renessanssi-inimesega – Siim on füsioterapeut Põlva haiglas, klientide seas väga hinnatud personaaltreener, edukas atleet klassikalises kulturismis, andekas kunstnik/graafiline disainer jne. Ausalt öeldes uskumatu, et nii palju “awesomeness”-i ühe inimese sisse mahub. 

Ainuüksi kulturismi valdkonnas on 2016. aasta saavutuste nimekiri muljetavaldav: Eesti Karikavõistlused – 1. koht kuni 180 cm meeste seas ja 3. koht absoluutarvestuses, 11. Balti Maavõistlus – 1. koht absoluutarvestuses ja lõpuks Euroopa Meistrivõistluste 7. koht kuni 180 cm meeste seas jne. 

Aga aitab Siimu kiitmisest küll. Talle endale see ilmselt ei meeldi, sest kõige selle juures on ta veel uskumatult tagasihoidlik ja tore inimene. Nii et vaadake parem neid pilte, mis me seekord tegime. Asukohaks Eesti Maaülikooli spordihoone ja jõusaal, valgustatud peamiselt aknast tulevaga ning kohati kaasa aidatud kaamerast eemal tegutseva, vihmavarju sisse tulistava välguga. 

Jälgi Siimu tegemisi ka Instagramis!

Sulle meeldisid need pildid ja tahaksid selliseid ka endast? Või kinkida sellise fotosessiooni oma sõbrale? Siis võta minuga ühendust ja vaatame, mis saab! 

Parimat, 

Siim

P.S – piilu ka minu Instagram’i: @siimkinnas

Subscribe to Blog via Email

Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.