Ühel heal päeval otsustasime Sandriga, et viimasest sessioonist on piisavalt palju aega möödas ning tarvis oleks vormi areng pildile jäädvustada. Mõeldud, tehtud! Seadsime sammud Eesti Maaülikooli spordihoone poole, et teha sealses jõusaalis üks tõsiselt sportlik sessioon.

Kuigi spordisaali  valvur piidles mind ja minu tränikoormat üsna kahtlustavalt, oli meil tänu Sandrile luba jõusaalis tegutseda kenasti olemas. Ühtlasi, kuna oli semestri lõpp, oli saal ka üsna tühi; liikumas veel vaid Eesti noorte fitnessi- ja kulturismimaailma tipptegijaid Siim Savisaar, kes tuli hiljem appi Sandrit sisse õlitama 🙂

Siim Savisaar aitab Sandrit sisse õlitada. Siimu elukaaslane Liis vaatab naerdes pealt.

Siim aitab Sandrit sisse õlitada. Siimu elukaaslane Liis vaatab naerdes pealt.

Lisaks kaasa võetud stuudiovälkudele kasutasin sessiooni esimeses osa ära akendest langevat loomulikku, läbi pilvekatte hajutatud valgust. Aknavalgus andis piltidele muidu üsna hämaras saalis avarama ilme. Suure avaga, kiire fiksobjektiiv aitas siinjuures viimaselgi kui valgusekribalal sensorini jõuda ja laskis pildi taustal samas mõnusasti kreemiseks muutuda, tuues Sandri pildilt esiplaanile.

Sedamööda, kuidas liikusime treeningsaali sügavustesse, jäi ka aknavalgust vähemaks ning kaasa võetud välgukomplekt sai ikkagi kasutusse võetud. Välgu abil surusin suurema osa ruumist veel rohkem hämarusse, et kontrastid ja detailid mõjuksid jõulisemalt. Ühtlasi joonistasid välgud kenasti välja kõik lihased, mis pole ju sugugi paha asi?

Töötasime erinevate pooside ja harjutustega, püüdes rõhutada ülakeha proportsioone ja lihaseid. Kogu sessioon kestis ehk poolteist tundi ning hetkel, kui meile tundus, et nüüd on õige hoog sees, katkestas meid spordihoone valvur, kes teatas, et maja pannakse 10 minuti pärast kinni. Mis seal’s ikka – midagi tuleb järgmiseks korraks kah jätta 🙂 Tulemusega võib vist rahule jääda, või mis Sina arvad, hea lugeja?

Kas tahaksid ka endast selliseid pilte? Siis võta minuga ühendust!

 

 

(vt. Sandri eelmise sessiooni pilte siit)

Tänud Sandrile, Siimule, Liisile ja Eesti Maaülikooli spordihoone personalile!

 

Parimat,

Siim

P.S: Jälgi minu tegemisi ka Instagramis: @siimkinnas