Rando on võimas. Ilma naljata. Ligi kahe meetri pikkune, lihaseline, tätoveeritud, intensiivse ja muljetavaldava käepigistusega viiking. Sõbralik, vaikse, napi kõnega, kuid sügaval põleva leegiga.

Sel suvel õnnestus mul kuidagi Rando ära veenda vabatahtlikult osalema leekide ja müstikaga projektis, millest ka üks eelnev postitus siin rääkis. Tänutäheks selle eest, et ta suure tüki oma vähesest Eestis veedetavast ajast minule oli nõus pühendama, vedasin ta stuudiosse, et temast veelgi rohkem pilte teha. Ja mul on ütlemata hea meel, et ma seda tegin, sest allolevad pildid räägivad enda eest! Rando jäi kah vist rahule…

Rando alustas trenni tegemist ja lihaste kasvatamist alguses oma lõbuks, kuid on võtnud eesmärgiks ka professionaalsel tasemel võistlema hakata. Hetkel, nagu ma aru saan, on sihiks IFBB Pro staatus. Usun, et teeb veel suuri asju – materjalist ja sihikindlusest Randol kindlasti puudust ei ole. Loodetavasti õnnestub mul teda ka siis veel pildistada, kui ta juba maailmakuulus on ja Eestisse enam ei satugi.

Rando tegemistele kaasa elamiseks minge vaadake tema Instagram’i (@randokuuse) ning pange sellele “Follow”! (Ühtlasi võite siis ka juba minule ühe Follow panna: @siimkinnas)

Nauditagu!

Kui ka sina tahad endast selliseid pilte, siis uuri näiteks > siitsamalt lehelt < täpsemalt järele või võta minuga otse ühendust, näiteks Facebooki või Instagrami kaudu!

Parimat,

Siim