Mõnikord tuleb pilti teha lihtsalt sellepärast, et sul on samasugune kiiksuga sõber. Seega, kitsesarved kaasa, meik ette ja metsa – pildistama!

Meil oli Mariga kokkulepe, et kui lumi tuleb maha ja valgeks läheb maa, siis tuleb mingit kiiksuga pilti teha. Marile juhtumisi meeldisid sarvedega pildid ja mul juhtumisi oli paar komplekti kitsesarvi. Mõeldud-tehtud. Võtsime meiki ja soengut tegema appi Kristini (vt. Kristin Doronin Make Up Facebookis või Instagramis) ning läksime metsa. Just because we could 🙂

Aitüma, Kristin, et meid pühapäevasel päeval ette võtsid!

Ette valmistamine: 

…ja tulemused. Ma olin algusest peale kindel, et ma ei taha teha nö. traditsioonilist ninnu-nännu-mummu Bambi emme pilti – mingi twist pidi asjas sees olema. Nii et seekord sai kaunist hirv-naisest (kuidas sellist olendit võiks nimetada?) hoopis bad-ass vibukütt. 

Teinekord lihtsalt on nii, et pead mingi pildi peast välja ja süsteemist läbi laskma. Seekord kulmineerus see siis niipidi 🙂 Loodetavasti meeldisid need pildid ka sulle, hea lugeja! Kui tahaksid ka midagi säärast pildistada, siis võta julgelt ühendust ning teeme koos ägedaid asju!

Ja lõpetuseks, kui sa tahaksid minu tegemistel silma peal hoida, siis saab seda lihtsasti teha Instagramis ja Facebookis 🙂

Parimat, 

Siim