Kes me oleme?

Me oleme ettevõte Intellegra OÜ. Ma pakume peamiselt fotograafia alaseid teenuseid. Meie veebilehe aadress on https://www.siimkinnas.com.

Milliseid isikuandmeid me kogume ja milleks

Kommentaarid ja kontaktvormid

Kui külalised jätavad siia saidile kommentaare, siis kogume ainult kommentaari vormis näidatud andmeid ning lisaks IP aadressi ja kasutatava brauseri user agent string’i, aitamaks tuvastada võimalikke spämmijuhtumeid. Kui te sisestate oma kontaktandmed, nagu e-posti aadressi või telefoninumbri, kasutame neid ainult teie poolt esitatud konkreetse teema või teenusega seotult teiega ühenduse võtmiseks, kui see peaks vajalikuks osutuma.

Cookies

Kui jätad meie saidile kommentaari, võite oma nõustuda oma nime, e-posti aadressi ja veebisaidi salvestamisega “küpsistesse”. See on teie mugavuse huvides, nii et te ei pea oma andmeid uuesti täitma, kui jätate teise kommentaari. Need küpsised kestavad ühe aasta.

Teistelt lehtedelt pärinev sisu

Artiklid sellel lehel võivad sisaldada teistelt lehtedelt pärinevat (embedded) sisu, näiteks videosid, pilte jne. Need toimivad täpselt nii, nagu nad toimiksid, kui oleksite neid külastanud nende päritolulehte. Need lehed võivad koguda sinu kohta andmeid, kasutada küpsiseid ja kolmandate osapoolte rakendusi sisu kasutamise jälgimiseks.

Analüütika

Meie lehel on kasutusel tehnoloogia kasutajate käitumise kohta info kogumiseks (Facebook Pixel, Google Analytics ja WordPress Jetpack).

Kellega me andmeid jagame

Me ei jaga teie informatsiooni mitte ühegi kolmanda osapoole, peale külastajate käitumise analüüsiks vajalik informatsioon Facebook Pixel, Google Analytics ja Worpress Jetpack teenustele.

Kui kaua me teie andmeid säilitame

Kui te jätate meie lehele kommentaari või täidate kontaktvormi, siis kommentaari ja selle metaandmeid säilitame me alaliselt. See on tarvilik, et kommentaarisüsteem saaks toimida automaatselt ning lehe haldaja ei peaks kõiki sõnumeid lisama õige artikli alla käsitsi.

Teie õigused andmete suhtes

Kui te olete siia lehele jätnud kommentaari või täitnud vormi, siis on teil õigus paluda ning sada eksporditud fail isikustatud andmetega, mis meil teie kohta salvestatud on. Te võite nõuda ka kõikide selliste isikustatud andmete kustutamist. See ei kehti andmete kohta, mida me peame säilitama seaduslikel turvalisuse kaalutlustel.

Kuhu teie andmed saadetakse ja kuidas neid hoitakse.

Kommentaare kontrollib spämmi osas kolmada osapoole automaatne teenus. Andmeid hoitakse Radicenter OÜ serverites, Eestis.

Kui on veel mingit informatsiooni, mida me ei ole osanud veel siia üles panna, kuid mida te meie privaatsuspoliitika kohta teada tahaksite, siis palun võtke meiega ühendust aadressil info@siimkinnas.com

Parimat!

Siim Kinnas

fotograaf ja juhatuse liige

Intellegra OÜ