Huvitaval kombel kipub nii olema, et  fotofoorumites ja gruppides postitatavatel piltidel, näiteks Facebookis, domineerivad suuresti feminiinsed jooned. Sellist kallutatust on näha ka sellel saidil (mitte, et see miskitmoodi halb oleks 🙂 ). Seega, otsustasin, et tasakaalustatuse huvides tuleb siiski siia vaatamiseks panna ka paar maskuliinset pilti.

Kuna Kristjan soovis parasjagu pildile jääda, siis saigi sammud stuudio poole seada!

Eesmärgiks oli rõhutada Kristjani füüsist ja mehelikke vorme – lihaseid, tugevust. See eeldab ühelt poolt heas vormis modelli, kes meil Kristjani näol olemas oli. Teiseks on selleks vajaks portreefotograafiast märgatavalt karmima joonega valgustust – tugevamad ja teravama joonega varjud rõhutavad kõiki detaile ning vorme, mis kehal on. Kohati on see tegelikult sentimeetrite mäng, kuhu täpselt valgustid paigutada, aga natukese mõtlemisega saime hakkama.

Enamus pilte said alguse ühe valgusallikaga, millele vastavalt vajadusele lisasime teisi. Maksimaalseks arvuks oli vist neli välku korraga töös. Kaameraks oli Nikon D7000 koos Nikkor 70-200 f/2.8 toruga. See on objektiiv, mis on stuudios täielik raudvara!

Kui tahad endast ka selliseid pilte, anna teada, võtame ette!