Kui oled kunagi tahtnud teada, mis toimub ühe fitnessi võistluse telgitagustes, siis nüüd on sul hea võimalus seda näha. Mul oli rõõm ja võimalus dokumenteerida Pure Elite Estonia tegemisi 1. oktoobril Tallinnas – kaege perra!

Andsin hea meelega nõusoleku olla lavataguseks fotograafiks Ühendkuningriikide noorukese fitnessliiga Pure Elite esimesel rahvusvahelisel võistlusel, mis juhtumisi toimus Tallinnas, 1. oktoobril, Salme Kultuurikeskuses. Nagu fitnessi võistlustel ikka kipub olema, oli lavatagune melu äärmiselt meeleolukas, täis positiivsust ja toredaid inimesi. Valdav enamus võistlejatest, kusjuures, olid pärit Ühendkuningriikidest, kuid kohal olid inimesed ka Maltalt, USA-st, Lätist ja muidugi ka Eestist!

Tavaliselt oleks siin jutu järel suur hulk pilte, aga kuna seekordne pildikogu sai ehk veidi liiga suur, siis vaadake parem seda videot (pane kohe terve ekraan seda täis, et pildid täies ilus sinuni jõuaksid!):

Aga ega ma teid ikka ilma piltideta ka ei jäta 🙂 Seadsin back-stage’is üles väikese fotonurga, kus jäädvustasime mitmed atleedid veidi “ametlikumalt”:

Palju õnne veelkord kõikidele võitjatele ja nägemiseni järgmisel korral!

Parimat,

Siim

Subscribe to Blog via Email

Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.