Mul on kohutavalt hea meel öelda, et meie koostöö Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liiduga jätkub ka sel aastal ning olen fotograafina sponsoriks kõikidel kulturismi ja fitnessi suurvõistlustel! Sellega seoses on mul paar head uudist 🙂

 

Tasuta fotosessioonid absoluutklasside võitjatele!

Esimesel kohal ja ilmselt kõige ägedam uudis on, et sel aastal saab iga absoluutklassi võitja kuni 200 € väärtuses fotosessiooni minuga! See peaks andma vast põhjust pingutamiseks küll 🙂 Valik on sinu, mida ja kus me pildistame, aga fotod saavad igal juhul olema SUURELT välja trükkimise väärilised! 

Vaata inspiratsiooniks seda line-up’i eelmise aasta võitjatest!

 

 

Stuudiofotod võistluslava taga!

Nii Pärnus kui Tallinnas olen ma kohal ning kõik soovijad saavad endast tasuta fotod oma parimas vormis, otse lava taga!

2017. a  Meistrivõistluste ajal sai üles pildistatud 92 supervormis atleeti ja välja saadetud üle 520 pildi. Kas sel aastal lööme selle tulemuse üle?

Backstage’is tehtud stuudiofotod saadan sulle meili peale niipea kui võimalik peale võistlust. Need pildid on saanud lihttöötluse ja sobivad suurepäraselt näiteks otse Instagramis jagamiseks.

Vaata näiteks väikest valikut 2017. meistrivõistlustel tehtud piltidest:

 

Erakordsed fotosessioonid võistluste järel!

 

Pärnu, 15. aprill

 

Pühapäeval, 15. aprillil, päev peale Spa&Sport Cup’i, on Sul suurepärane võimalus jäädvustada oma elu parim vorm ägeda fotosessiooniga jõusaalis! Meie päralt on Spa&Sport jõusaal Pärnus ning laseme piltide peal sinust looma välja! Usu, seda elamust sa ei kahetse! 

Loe lähemalt!

 

Stuudiofotode eripakkumine

Kui tahad endast ka võistlusperioodil nii ägedaid stuudiofotosid, kui siin allpool näha on, siis võta minuga ühendust ja leiame sulle parima aja ja koha!

Loe lähemalt!

Loe lähemalt!

 

Võta minuga julgelt ühendust meilitsi siim@siimkinnas.com, või sõnumiga Instagramis @siimkinnas või Facebookis @SiimKinnasFoto!

 

Võistlustel näeme!

Siim