Kristjanit on siin lehel kord varem näha olnud. Varsti peale seda võis teda märgata ka ka ‘modellisaateks’ kutsutavas nähtuses ning seda suurem hea meel on mul, et ta pöördus taas minu poole, et pilte juurde teha.

Kristjan on põhimõttekindel noor mees, kes on võtnud endale kindla sihi fitness-modellinduse maailma sisse murda. Minul omakorda on suur rõõm ja väljakutse teda selles igati aidata. Soovin omalt poolt palju edu!

Seekordse sessiooni galerii on ekslusiivselt must-valge – see joonistab minu meelest eriti kontrastselt välja maskuliinse vormi ning tekitab ka väikese salapära, mis fotodele kunagi kahjuks ei tule! Naudi ja jaga teistelegi 🙂

(Muuseas – 16. aprillil korraldan ma stuudiofoto koolituse Tartus, kus modelliks on lubanud tulla vähemalt sama lihaseline noormees… Kui oled fotohuviline ja tahad kah oma kätt katsetada, siis uuri lähemalt siit: Fotokoolitus “Stuudiofoto 2.0”)

Tahad endast ka selliseid pilte? Loe meie fitness-foto teenuse kohta lähemalt siit!

 

Tahaksid kah selliseid pilte? Võta meiega julgelt ühendust ja kõige lihtsam on selleks ära täita allolev vorm. Me lubame Sinu andmeid mitte kellegagi jagada ja spämmima me ka ei hakka!

Sisesta oma nimi*
Sisesta oma e-posti aadress, et saaksin sulle vastata*
Telefoni number
-
Sinu sõnumi teema:*
Sisesta oma sõnum või küsimus*
Sisesta kasti allolevad tähemärgid: