Seekordsel, tugevasti steampunk’ist kantud, sessioonil oli tugevat oma lõbuks asjade koos tegemise hõngu. Modelliks kaunis Kristiina ning abiks paljud inimesed üle väikese Eestimaa.

 

Mulle meeldib steampunk. See on selline julesverne’ilik retrofutu värk ning viitab ajale, kus maailm järsku avaneb ning on ühtäkki kõike põnevat täis. Steampunk’i esteetika on kantud viktoriaanlikus, aurujõul töötav kellavärgist ning on optimistlik, tulevikku vaatav, nagu kogu see punt, kes selle sessiooni õnnestumisse panustasid. Kõik me saime seekord kokku vabatahtlikult, tegemise ja jagamise rõõmust ning loodetavasti need tulemused sulle, hea lugeja, meeldivad!

12281848_1031086163589941_1884721226_o

Siinkohal tuleb kõik osalised kindlasti ära märkida:

  • Kinotehnik – laenas oma uusi püsivalgusteid (milledest peaks ühel hetkel valmima ka ülevaateartikkel)
  • Sohvameistrid OÜ – laenas ruumi pildistamiseks ning imetabaselt hästi restaureeritud diivanit, mis piltidel näha on.
  • Kodune Käsitöötehas – tegi need suurepärased ehted, mida siin piltidel näha on
  • Abis käis ka Liivika imetoredast start-up’ist Charmed by Aprons, mis teeb väga seksikaid ja ilusaid… põllesid! Kuna neil on tihti uusi ja huvitavaid asju jagada, siis soovitan ka nende Facebooki lehe endale ära märkida.
  • Suur aitäh ka modell Kristiinale 🙂 Suurepärase kleidi, mis Kristiinal piltidel seljas on, tegi ta muuseas ise! Kristiina tegemisi fotomaailmas saab järgi kaeda siit: www.facebook.com/KristiinaPhotoART