{See below for English}

Aprilli alguses oli mul suurepärane võimalus fotosessiooniks Pure Elite professionaalse fitness modelli, Kristel Kleiniga. Sessiooni eesmärgiks oli Kristeli fantastilise vormi jäädvustamine ning tundub, et see meil ka õnnestus! Vaata ise ning jaga seda ilu ka teistele!

Läbirääkimised Kristeliga algasid juba eelmisel aastal. Kuna tema ajakava on äärmiselt tihe, ei olnud sobiva aja leidmine lihtne – professionaalse fitness-modellina ajastab Kristel oma tippvormi konkreetseteks võistlusteks ja fotosessioonideks ning saada see klappima nende harvade kordadega, kui ta Eestisse satub, on omaette väljakutse. Seekord see siiski õnnestus.

Kristel on Kihnu tüdruk, kes oma loomuliku ande on saare naisele omase kangekaelsuse ja vastupidavusega vorminud eduks fitnessi areenil. Alustanuna WBFF-s ning nüüdseks siirdununa uude liigasse Pure Elite, on Kristel Pure Elite Estonia juht. Mine näita ka sina, hea lugeja, oma toetust tema tegemistele Facebooki lehel K Klein Fitness.

Ühtlasi võid minna ja vajutada “Like” minu FB lehel Siim Kinnas Fotowärk, et olla kursis sellega, mis siin lehel toimub!

{English}

I had the amazing opportunity to photograph the stunning Pure Elite Pro fitness model Kristel Klein. She’s a girl from the tiny island of Kihnu in the Baltic Sea, bringing the strength, tenacity and perseverance she got from there to the game of professional fitness modeling.

The amount of work that goes into achieving and maintaining this kind of form is nothing short of incredible and I am completely humbled and honoured to have worked with this athlete. Do like and share her page to show your support: K Klein Fitness.

Also, while you’re at it – go and like my Facebook page to keep yourself up to date with what’s going on with this page: Siim Kinnas Fotowärk.

Sulle meeldis, mis sa siin nägid ja tahaksid ka endast selliseid pilte? Võta minuga alloleva vormi kaudu ühendust ning arutame võimalusi, kuidas sinu soov teoks võiks saada!

Sisesta oma nimi*
Sisesta oma e-posti aadress, et saaksin sulle vastata*
Telefoni number
-
Sinu sõnumi teema:*
Sisesta oma sõnum või küsimus*
Sisesta kasti allolevad tähemärgid: