Stseenike fotograafia aluste  koolituselt. Foto autor: Mariann Rivik.

Ma olen veendunud, et koolitused peaksid olema praktilised ja lõbusad – just nimelt nii omandatakse õpitav kõige kiiremini ja püsivamalt. Koolitustel ja töötubades räägitavat toetan alati praktiliste näidete ja harjutustega, aga ka kirjalike materjalidega, mille abil hiljem räägitut meelde tuletada. Mul on ääretult hea meel, et säilitame kontakti paljude oma klientidega ka koolituste järel. Seetõttu võin kindlalt öelda, et osalemine meie koolitustel ja töötubades on kindel investeering Sinu oskustesse, hobisse või ärisse.

Uute koolituste avanemisel anname neist kindlasti nii oma kodulehel kui näiteks Facebookis teada! Seniks uuri julgesti ka meie privaatkoolituse võimaluste kohta:

Sisesta oma nimi*
Sisesta oma e-posti aadress, et saaksin sulle vastata*
Telefoni number
-
Sinu sõnumi teema:*
Sisesta oma sõnum või küsimus*
Sisesta kasti allolevad tähemärgid:

Veidi isiklikum märkus: juhul, kui veebis õppimine oleks nagu rohkem teema, siis mina isiklikult fännan Phlearn.com ja CreativeLive meeskondade pakutavaid internetipõhiseid loenguid. Phlearn.com pakub väga palju tasuta ja tasulisi koolitusvideosid ning CreativeLive lehel on otseülekandes (vt. jaotis “On Air”) vaatamine tasuta.

Parimat,

Siim