Stseenike fotograafia aluste  koolituselt. Foto autor: Mariann Rivik.

Ma olen veendunud, et koolitused peaksid olema praktilised ja lõbusad – just nimelt nii omandatakse õpitav kõige kiiremini ja püsivamalt. Koolitustel ja töötubades räägitavat toetan alati praktiliste näidete ja harjutustega, aga ka kirjalike materjalidega, mille abil hiljem räägitut meelde tuletada. Mul on ääretult hea meel, et säilitame kontakti paljude oma klientidega ka koolituste järel. Seetõttu võin kindlalt öelda, et osalemine meie koolitustel ja töötubades on kindel investeering Sinu oskustesse, hobisse või ärisse.

Uute koolituste avanemisel anname neist kindlasti nii oma kodulehel kui näiteks Facebookis teada! 

Koolitus on ka suurepärane kingitus! Kui tead fotohuvilist, kellele see ära kuluks, siis on Siim Kinnas Fotowärk kingikaart ilmselt kõige parem kingitus talle üldse! See käib imelihtsalt – vajuta allolevale nupule, täida vorm ja ongi kõik. Ülejäänu eest hoolitsen juba mina!

Kingi koolitus!

Veidi isiklikum märkus: juhul, kui veebis õppimine oleks nagu rohkem teema, siis mina isiklikult fännan Phlearn.com ja CreativeLive meeskondade pakutavaid internetipõhiseid loenguid. Phlearn.com pakub väga palju tasuta ja tasulisi koolitusvideosid ning CreativeLive lehel on otseülekandes (vt. jaotis “On Air”) vaatamine tasuta.

Parimat,

Siim