Kontakt

Siim Kinnas

Siim Kinnas

Fotograaf

Tere!

Meeldiv tutvuda. Mina olen Siim Kinnas, fitnessile ja kulturismile pühendunud fotograaf Eestis. 

Professionaalina olen selles vallas tegutsenud 2015. aastast alates. Minu meelest on kulturism ja fotograafia ideaalne liit. Ühelt poolt väljendub sellel spordialal pikaajalise töö tulemus üsna üürikese kestusega tippvormis, samas kui teisalt on fotograafia tugevus hetkede igavikuliseks muutmises. Ma tõeliselt naudin seda äärmist nõudlikkust detailide ja tehnika osas, mida see valdkond nõuab, et atleetide füüsis saaks jäädvustatud parimal moel, samas võimaldades üüratult laia spektrit loomingulisust nende piiride sees. Nagu on minu pikaajaline moto: "Elu on liiga lühike, et teha igavaid pilte!"

Minu missioon: tagada, et minu pildistatavate atleetide sageli aastatepikkuse töö tulemust ei jää meenutama udune peegliselfie, vaid professionaalne, kõrgetasemeline ja ajatu kunstiteos. 

Kui sulle tundub, et sa tahaksid mõned ägedad fotod teha, siis võta minuga ühendust alloleva vormi kaudu, ja räägime lähemalt!

Parimat!

Siim


Kontaktivorm

Täida see vorm, et minuga ühendust võtta! Arutame, mida ägedat koos teha saaks 🙂 Kui sulle vormid ei meeldi, siis minuga saab ühendust üsna lihtsasti ka sõnumiga Instagramis @sk_fitnessphotography, või e-postiga siim@siimkinnas.com