Kinkekaardid

Tahaksid mind kellelegi kinkida? Tunned tubli fotohuvilist, kellel oleks abi minu privaat-fotokoolitusest? Tahaksid sõbrale või kallimale kinkida fantastilise fotosessiooni, mida ta kunagi ei unusta? Või hoopis jätta talle vabad käed, kuidas ta mind ja minu oskusi ära kasutada sooviks? Siis on Siim Kinnas Fotowärk kinkekaart just see asi, mis Sa otsinud oled!

Vali endale sobiv kingitus välja, täida allolev vorm ja saada see minu poole teele. See on kingitus, mis ei valmista kunagi pettumust!


Osta kinkekaart!


Fotosessioonid

Kui Sulle meeldivad need fotod, mida Sa siin saidil, minu Instagramis või Facebooki lehel näed ja Sa tahaksid, et ka Sinu kallim või hea sõber saaks osa pildistamisest minuga, siis selleks on kinkekaart suurepärane võimalus!

Sina annad üle kaunilt kujundatud kinkekaardi ja mina hoolitsen ainulaadse elamuse eest!

Võid kinkida nii konkreetse teemaga fotosessiooni kui lasta kingisaajal endal valida, mida ta selle võimalusega teha otsustab.

Samamoodi on fotosessiooni kinkekaardi tellimisel Sul võimalik kinkida nii osa fotosessiooni hinnast, et aidata kellegi unistuse täitumisele kaasa, kui tasuda kogu sessiooni eest kõigi kulude ja kirjadega. Valik on Sinu. 

Super fotograaf ja lisaks väga hea juhendaja. Ülimalt professionaalne ja pühendunud oma tööle. Imeline kogemus, soovitan kõigile  Aitäh Sulle Siim ja loodetavasti ei jäänud see meie viimaseks koostööks!
Kairit Suigusaar

 

Siimuga oli väga eriline kogemus olla fotokaamera ees. Sai nalja, ei olnud pinget, ning võttis Sinust Sinu parima välja ja andis lahedaid ideid. Ta annab pädevusele uue mõiste. Teab mis, miks ja kuidas toimib. Suurepärane !
Madis Laos


Kingi fotosessioon!


Koolitused

Privaatkoolitus on kõige tõhusam õppimise meetod, eriti nii praktilisel teemal nagu fotograafia. Kui seni on sul või su kingisaajal koolitustel olnud tunne, et kõik käib justkui liiga kiiresti või üle pea, kui küsimused on jäänud vastusteta, siis on privaatkoolitus parim viis, kuidas arendada endas just neid oskusi, mis arendamist vajavad!

Koolituse sisu ja tempo on vastav just täpselt koolitatava vajadustele. Olgu tarvis õppida tundma fotograafia A-B-Cd või süveneda pilditöötluse sügavamatesse soppidesse, saada sotti stuudiofograafia nüanssidest või fotohaldustarkvara müsteeriumidest, kõik küsimused saavad vastuse!

Koolituste hinnaks on 25 €/h ning minimaalne kestus on kaks tundi. 

Siim suur aitäh stuudiofoto ja PS koolituse eest, oled väga hea koolitaja! Kindlasti tulen mõnele sinu koolitusele veel

– Annika Varusk


Kingi koolitus!


Vaba valik

Sina ütle, mis summale sa kinkekaarti tahaksid ning meie räägime pärast kingisaajaga läbi, kuidas ta seda kasutab – kas koolituseks, mõne sessiooni eest tasumiseks või hoopis mõnel muul, looval moel.

Osta kinkekaart!