Kadri-Ly on tulesäde – sõbraliku olemise, otsese ültemise ja absoluutselt elujaatava suhtumisega. Kasvatab kahte lahedat poissi, teeb trenni, võistleb bikiinifitnessis ja peab blogi. Selle aasta jaanuaris võttis ta minuga ühendus ja ütles talle omase sirgjoonelisusega, et nüüd oleks tarvis ta pildile panna. Härrasmees daamile vastu ei vaidle ja nii saigi allolev pildiseeria teoks. Kae perra!

Peale ülaltoodud heade omaduste puudutab Kadri-Ly igapäevaselt paljude inimeste elusid, kui ta läbi oma <blogi> ja <Instagrami> jagab oma tegemisi, kogemusi, mõtteid ja tundeid. Samas, Kadri-Ly ei ole sinu tavaline, keskmine blogija. Ta on uskumatult tugev naine, ja ma ei mõtle selles mõttes, et mitu kilo ta maast lahti rebib. Kadri-Ly nimelt alustas blogimist ja leidis tee fitnessini peale seda, kui talle oli pandud 3. astme nahavähi diagnoos. Tema blogi on ühtepidi ventiil ja teistpidi igapäevane uue jõu ja energia allikas paljudele.

Fuck it, kui mitte nüüd, siis millal ma veel elu täiel rinnal elan?”, on lühidalt see filosoofia, mis Kadri-Ly’d nüüd edasi tõukab. trennis, elus, lastega. Ja nii ongi õige! Vaata, näiteks, ERR portreelugu Kadri-Lyst enne, kui ta sügisel bikiinifitness-atleedina lavale astus –>siit<–

Niisiis, üks kick-ass vinge naine on see Kadri-Ly! Loodetavasti tuleb see ka allolevast pildiseeriast välja. Muuseas, Kadri-Ly soovil pole neist piltidest mitte ühtegi Photoshopi abil silutud. Nii et siin on Kadri-Ly – täpselt nii ilus ja tugev ta ongi!

Loe ka Kadri-Ly blogi siit. Seal on tõesti hulgaliselt toredat ja vahvat lugemist! Vaata, kas leiad mõne allolevatest piltidest ka sealt? 😉 

Parimat!

Siim