Tead seda tunnet, kui teinekord vaatad midagi ja TEAD, et sulle vaatab vastu tulevik? Selline tunne oli mul Joakimi pildistades – et see mees teeb veel suuri asju. Kae perra, kas sul on sama tunne?

Pärnu kandi rahvas on ikka üks tore ja hakkaja seltskond. Ma ju ise ka Pärnus üles kasvanud, mis võib seletada nii mõndagi 😀 😛 Nii ei olegi imestada, et kevadel pärnakate korraldatud Spa & Sport Cup juba teist aastat järjest nii äge oli. Üliväikese panuse sellesse üritusse andsin minagi, pannes absoluutklasside võitjatele välja tasuta fotosessiooni. Mis sellest näiteks kulturismi absoluutse võitja, üliägeda Steniga, välja tuli, sai juba näha ühes eelmises postituses.

Seekordse postituse kangelane on aga Joakim, kes pani nimet võistlusel kinni kogu rannafitnessi. Vaadates tema pilte, ega ei ole väga imestada ka – Joakimi füüsis on tema suhtelise nooruse juures (tegelikult sellest hoolimatagi) ikka vägagi muljetavaldav. Ma olen üsna veendunud, et kui kulturism ja fitness kui spordiala teda ka edaspidi paelub, siis astub ta peagi kandadele meie juba praegu väga kõval tasemel meestele.

Kuigi piltidelt ei pruugi see välja paista, on Joakim väga vaikne ja tagasihoidlik mees, keda ma pidin lausa veenma, et ta ikka oma fotosessiooni võimaluse ära kasutaks 😀 Ning järjekordse tõestusena, et vastupidiselt stereotüübile on fitness ja kulturism tegelikult sport, mis tõmbab enda poole pigem nutikaid ja intelligentseid inimesi, tuleb ära märkida, et Joakim õpib Ülikoolis füsioterapeudiks.

Igatahes, lootuses, et Joakimist õnnestub pilte varsti juurde teha, nauditagu neid olemas olevaid 😀

Muuseas, see fotosessioon sai üles pildistatud Tartu ägedaimas jõusaalis – Gym!’is. Aitüma neile, et nad meid sinna inimesi segama lubasid 😀

Sulle meeldisid need pildid ja tahaksid endast ka selliseid? Või tahaksid kellelegi kinkida võimaluse selliseid pilte teha lasta? Siis võta minuga julgelt ühendust ja peame plaani!

Parimat!

Siim