Jana on üks neist inimestest, kes on ühelt poolt täiesti uskumatult fantastilised ja teiselt poolt täiesti uskumatult tagasihoidlikud, et kui sa nende ägedusest ei tuututa, siis ei pruugigi keegi sellest üldse teada saada. Seega, ma võtan käesolevaga kätte, ja tuututan nii et vähe pole, sest Jana ise seda ei tee 😀

Mulle kohutavalt meeldib see kerge paradoks, mis inimestel kipub tekkima, nähes nii kaunist ja justkui õrna naisterahvast jõusaalis ränku raskuseid liigutamast. Et ilus naine peaks olema justkui portselantass klaaskapis, et jumala eest puruks ei läheks… Ei, pagan võtaks – Eesti naine on ilus JA tugev. Nagu Jana siin, meie esimesel koos tehtud fotosessioonil, ilmekalt tõestas: 

Rääkisime Janaga võimalikust pildistamisest juba ammu, aga ikka jäid asjad pooleli, sest Jana oma tagasihoidlikkuses leidis alati võimaluse kõrvale hiilida 😀 Aga kui Jana sõbrad talle eelmisel aastal suure sünnipäeva puhul minu juurde sessiooni kinkekaardi ostsid ja ta fakti ette panid, siis ei jäänudki meil muud üle, kui teha selline kohutavalt äge fotoseeria. Nauditagu!

Go big or go home, eksole? 😀 Janaga on lihtsalt rõõm pildistada – tema suhtumine, pulbitsev elurõõm, maalähedus, tagasihoidlikkus ja muidugi uskumatu füüsiline vorm muudavad minu töö imelihtsaks. Temast on võimatu teha halba pilti ja niikaua, kui ta sul kaamera ees on, tulevad aiva uued mõtted, mida pildistada. Nagu selle artikli pealkirigi ütleb – tõeline muusa!

Jäägu siia lõpetuseks kolm soovitust Janalt endalt:

Iseenesest ei juhtu midagi ja ainult tahtmisest ei piisa.

  1. Vastuta oma tegemiste ja tegematajätmiste eest ja anna endale aega soovitu saavutamiseks. Distsipliin ja järjepidevus on edu alus. Jäädes oma plaanile kindlaks, jõuad väikeseid võite saavutades ka suuremate eesmärkideni.
  2. Proovi välja saada petlikust argipäevaväsimusest – tihti on pärast tööpäeva tunne, et „olen nii väsinud“ ja otsustatakse loobuda õhtusest treeningust või jalutuskäigust. Tegelikult on aga keha kasutatud minimaalselt ja hoopis vaim on väsinud, ning jalutuskäik, jõusaali- või rühmatreening on just see, mis annab tasakaalu tagasi – keha saab koormust ja vaim puhkust.
  3. Tunne oma elust ja tegemistest rõõmu, hoia endas lapselikkust, ole elurõõmus ja uudishimulik, proovi uusi tegevusi ja naudi elu! Hoides keha aktiivsena püsib ka vaim noor ja vitaalne.

(tsitaadi allikas: fitness.ee)

Parimat!

Siim