Sessioon, millest seekordsed pildid pärit on, sai teoks tänu suure hulga erinevate toredate asjade kokku langemisele, mis viisid selleni, et Eesti kulturismi legend, Imre Vähi, palus mul jäädvustada oma tippvorm enne Eesti ja Euroopa meistrivõistlusi. Mis saaks mul sellise au vastu olla?

Juht, õpetaja, kunstnik, kalastaja, IFBB klassikalise kulturismi suurkuju – märksõnu, mis Imret iseloomustaks, on palju. Nagu allolevatel piltidel näha, on ka palju, mida pildistada – tegemist on kõndiva skulptuuriga, ei vähemaga.

Kuigi ma õpin igal sessioonil midagi juurde, oli pildistamine Imrega omaette koolitus. Võttes näiliselt mängleva kergusega poosi poosi järel, rääkis ja õpetas Imre sessiooni jooksul oma sooja, reljeefse huumoriga vürtsitatud stiilis, mida, miks ja kuidas, pikkides vahele anekdoote ja mälestusi nagu kuulipildujast MG-3. Ma ütlen – see mees on elav legend, kellest on kiiremas korras vaja kirjutada raamat. Ma võin kaanefoto anda 😉

Loodan, et minu fotod teevad selle vägilase saavutustele au. Tänud sulle, Imre, usalduse eest!

Parimat,

Siim

 

P.S – kui sulle meeldis, mis sa nägid ning tahad ka enda vormi salvestada, siis võta minuga näiteks Facebookis või alloleva vormi kaudu ühendust!

Sisesta oma nimi*
Sisesta oma e-posti aadress, et saaksin sulle vastata*
Telefoni number
-
Sinu sõnumi teema:*
Sisesta oma sõnum või küsimus*
Sisesta kasti allolevad tähemärgid: