Seekordse sessiooni kangelane, Tõnu, valmistus oma esimeseks võistluseks rannafitnessis ning leidis õnneks sobiliku olevat pöörduda minu poole oma tippvormi salvestamiseks. Ilmnes, et see vorm oli tõesti muljetavaldav…

Kui Tõnu ülikonnaga stuudiosse astus, oli hetkega selge, et nimetet ülikond peab selles, mis edasi saab, oma rolli mängima. Nii ka sündis. Selle postituse päisepildil moodustavad ülikonna rangus ning viimase peal trimmitud kõhulihased ägeda kontrasti, mis juhatavad minu meelest suurepäraselt sisse kogu ülejäänud galerii.

Lisaks ülikonnale oli meil valida veel mitme erineva kostüümi vahel, igaüks oma nüansside ja panusega pildi keelde ja ilmesse – lõbusast ning hakkajast kuni tumeda ning tusaseni. Kahetunnine sessioon möödus kiirelt ja tõele au andes olen veendunud, et Tõnu kehaehituse juures võinuks vabalt teise sessiooni sinna otsa teha ning ikka oleks olnud veel uusi nurki ja detaile leida, mida pildistada.

Tänud Tõnule usalduse eest ning edu jätku tulevikus!

P.S.: Kui tahad ka ise oma head vormi fotodel jäädvustada, võta minuga ühendust! Minuga kontakti saamiseks saada mulle sõnum Facebookis või täida näiteks allolev vorm. Fitness-foto sessiooni võimaluste kohta leiad rohkem infot siin.

Minuga ühenduse saamiseks saada oma küsimus või sõnum alloleva vormi kaudu:

Sisesta oma nimi*
Sisesta oma e-posti aadress, et saaksin sulle vastata*
Telefoni number
-
Sinu sõnumi teema:*
Sisesta oma sõnum või küsimus*
Sisesta kasti allolevad tähemärgid: