Suve alguses sai selgeks, et seoses lühikese Eesti suvega, tuleb see kuidagi pildile panna. Ja kindlasti pidi pildil olema üks maagiline olend. Idee leidis viljaka pinnase ning alguse saigi üks veidi maagilisem projekt, mis sai suuresti inspiratsiooni Luis Royo piltidest ja haldjatemaatikast. Pildi südameks tuli võluv, juba iseenesest haldjalike joontega Keiu.

_DSC3959

Keiu

 

Mis kõige parem – kõrvad (ja assistendi) võttis ta ise kaasa 😀 Abiks tuli ka fantastiline Jekaterina Jecat Iluteenustest, kes tegi nii soengu kui meigi.

Soeng võtab kuju

Soeng võtab kuju, Jekaterina kontrollib olukorda

Meik tehtud, ihu valgeks värvitud, võtsime suuna Moostesse, kus tegutseb Lõuna-Aafrikast pärit vibumeister Jaco, Timberpoint Archery OÜ-st, kes meile suuremeelselt oma imeilusat käsitööd pildistamiseks laenas, sest mis haldjas see on, kellel vibu ei ole? Et ükski heategu ei jää karistuseta (nali) panime tema ka pildi peale:

Jaco aitas valgust paika sättida

Jaco aitas valgust paika sättida

Ja lõpptulemus oli maagiline! Suur aitäh kõigile osalejatele!

Kui ka sina tahaksid endast mõnes erilises võtmes fotosid (või ka lihtsamaid), siis võta ühendust! Inspiratsiooniks võid vaadata ka minu Pinteresti seinale korjatud pildikogu 🙂

Saada kiri: info@siimkinnas.com

Saada sõnum: www.facebook.com/SiimKinnasFoto