Maailma parimate veebipõhiste fotokursuste allikas, CreativeLive, pakub 30. maini 2016 eriti head soodustust – kõik kursused 25%  soodsamalt! Loe lähemalt!

Notice: This post contains affiliate links and I will be compensated if you make a purchase after clicking on my links.

Täielik ülestunnistus: kuna usun väga nende pakutavasse kvaliteeti, olen sõlminud CreativLive meeskonnaga koostöölepingu, mis tähendab, et kui sa järgnevatelt linkidelt tõepoolest midagi ostma peaksid otsustama, siis toetab see ka minu tegemisi. 

NB! Soodustused on praeguseks läbi! Kuid häid pakkumisi CreativeLive’ilt leiab ikka ning tasuta seminarid käivad endiselt edasi.

CreativeLive on ilmselt maailma parim veebikoolituste allikas – nad alustasid küll fotokoolitustest, kuid tänaseks katab nende kataloog ka äri, muusikat, käsitööd jne. CreativeLive põhimõte on lihtne – neil on pidevalt eetris koolitused, mida saab “laivis” ehk otseülekandes TASUTA vaadata. Kui sa aga tahad endale seda koolitust alla laadida, et seda vaadata siis, kui aega ja vajadust on, siis selle eest küsitakse mõistlikku tasu.

Muide, kui sa otsustad endale mõne koolituse osta, siis saad sa kõik õppematerjalid ja videod enda arvutisse alla laadida (või vaadata neid veebist). Minul on koolitused näiteks laetud arvutisse ja iPadi – viimasest hea näiteks bussis/rongis/lennukis vaadata 🙂

Kuni 30. maini, on kõik nende koolitused 25% soodsamad! See on väga hea võimalus teha nendega tutvust. Sa võid vaadata kõiki pakkumisi siit: kõik CreativeLive seminarid 25% soodsamalt, või vaadata neid koolitusi, mida mina isiklikult eriti soovitan:

10 lihtsaimat poosi, mida iga fotograaf võiks osata kasutada

Lindsay Adler näitab selles lühikeses ent mõjusas seminaris, kuidas poseerida mehi, naisi ja paare. Olen selle koolituse ise läbi vaadanud ja ka endale ära ostnud. Soovitan soojalt!

How to Set Up 10 Essential Poses

How to Set Up 10 Essential Poses Lindsay Adler

Algajale fotograafiahuvilisele:

See on suurepärane koolitus neile, kes tahavad hakata tegema pilte, mis on enamat, kui automaatrežiimis klõpsud. Väga soovitan seda ka minu enda fotograafia algkursuse läbinud õpilastele – väga hea võimalus kodus järele vaadata ning meelde tuletada.

The Photography Starter Kit for Beginners – John Greengo

The Photography Starter Kit for Beginners John Greengo

Pulmafotograafile

Jasmine Star võtab sellel koolitusel kokku kõik, mida sul on vaja, et olla edukas pulmafotograa – tehnika, kuidas suhelda potentsiaalsete klientidega, mida ja kuidas pildistada, oma teenuse hinnastamine jne jne. Puhas kuld!

The Complete Wedding Photographer Experience – Jasmine Star

The Complete Wedding Photographer Experience Jasmine Star

Pilditöötlejale

See koolitus on SUPER! Minu fototöötluse töövoog ja tase tulenevalt suuresti just nimelt sellest koolitusest. Seetõttu julgen seda kõikidele soovitada. Pratik Naik’i võtted ja lähenemine aitavad sul kulutada töötlemisele vähem aega ning saavutada paremad tulemused!

The Art & Business of High-End Retouching

The Art & Business of High-End Retouching Pratik Naik

 

Parimat,

Siim