Ei ole suuremat ja paremat motivatsiooni, kui näha, millise arengu on su keha läbi teinud – miks mitte see areng siis dokumenteerida fotodel? Fitness-fotosessioon annab teile enesekindlust ja positiivse energia impulsi, millega uuele treeningperioodile vastu minna! Ning kui järgmine aasta sessiooni korrata, siis näete, kuidas olete muutunud paremaks oma suurimast konkurendist – iseendast.

Sessioon kestab enamasti vähemalt kaks tundi ning senise kogemuse kohaselt võite selle lõpuks lugeda selle päeva trenni suurel määral tehtuks 🙂 Pildistame enamasti stuudios, kuid võime valida ka mõne muu koha – võimla või jõusaali, näiteks…

Pildistamise käigus teeme sageli 200-300 pilti, millest lõppvalikusse jääb 10-15 parimat, mille me töötleme lõpuni. Töötluse maht ja tase sõltuvad kliendi lõppeesmärgist – kõikide piltide töötlus on siiski professionaalne ja esitab teid parimal võimalikul moel. Üle antavad fotod on valmis jagamiseks sotsiaalmeedias või väljatrükkimiseks kasvõi meetrilaiusena.

20150607-KristjanS6rgFitness-_DSC2707-Edit

Kristjan Sõrg

Fitness-fotosessioon

Fitness-fotosessiooni paketi sisse kuulub:

  • eelkonsultatsioon, mille käigus selgitame täpselt välja Sinu ootused, soovid ja vajadused sessiooni tulemuste osas;
  • täisproduktsioon – vajadusel organiseerime pildistamise koha, soengu, jumestuse ning kõik muu tarviliku;
  • vähemalt 2 h fotosessioon stuudios või sinu poolt valitud kohas;
  • piltide eelvaliku tegemine;
  • eelvalikust 12 SINU lemmikfoto high-end viimistlemine (iga täiendava pildi viimistlemine: 20 €); 
  • viimistletud fotod JPG formaadis, täissuuruses + spetsiaalselt sotsiaalmeedias esitamiseks vormindatud fotod

Kirjeldatud paketi hind on alates 160 € (sõltuvalt kestusest), millele kokkuleppel Sinuga lisanduvad täiendavad kulud produktsioonile jms. Sessiooni broneeringu kinnitamiseks on tarvilik ettemaks 40 €. Tasumine toimub arvega. 

Kui see fitness-fotosessioon tundus Sulle huvitav, siis täida lihtsalt allolev vorm, või saada mulle sõnum Facebookis (@SiimKinnasFoto) või Instagramis (@siimkinnas) ning lepime aja ja koha kokku!

Parimat,

Siim

Võtke meiega ühendust!

Sisesta oma nimi*
Sisesta oma e-posti aadress, et saaksin sulle vastata*
Telefoni number
-
Sinu sõnumi teema:*
Sisesta oma sõnum või küsimus*
Sisesta kasti allolevad tähemärgid: