Pildil Classic Physique klassi võitja Egert Oiov ja klassikalise kulturismi hõbe Genes-Deivid Pikani.

Eesti fitnessiskeene tippsündmuseks on ikka Eesti Meistrivõistlused Kulturismis ja Fitnessis, mis seekord toimus 2. novembril Tartus, Tartu Ülikooli spordihoones. Taas kord oli seal väljas minu lavatagune stuudionurgake, kus kõik soovijad said endast oma lavavormis ägeda pildi teha. 

Meistrikad olid, nagu alati, üüratult tore kogemus ja positiivsuse pauk ikka kohe tükiks ajaks. Koht oli suurepärane selliseks ürituseks, organiseerimine kõrgel tasemel, atleedid viimase peal. Ma ei oska muud öelda, et sõbrad, kui teile seda veel täna öeldud ei ole, siis te olete superägedad ja tegite mega tööd!

Karl Rohtaas tegi paar pilti ka sellest melust, mis lava taga toimus: 

Minu stuudionurgast käisid läbi vist küll peaaegu kõik atleedid, mille üle saab ainult rahul olla. Kuna valmis pilte tuli kokku ligi 500, siis seda on veidi liiga palju, et neid siia postitada, mistap tegin nende jaoks eraldi albumi Flickrisse (vt. link allpool) aga paar minu meelest lahedamat klõpsu tuleb otse loomulikult siiski ka siia üles panna!

Täissuuruses album, kus on kõik pildid peale perega tehtud piltide (sest need on ehk veidi personaalsed) asub Flickri keskkonnas, siin:

Vaata kogu galeriid!

 

Teiega oli äge, sõbrad! Järgmise korrani!

Parimat!

Siim

P.S – kui sul on küsimusi piltide kohta või tahad uurida, näiteks, pildistamisvõimaluste kohta, siis võta minuga julgelt ühendust kas Facebooki või Instagrami sõnumites või kirjuta mulle kiri aadressile siim@siimkinnas.com!