Uuel aastal uue hooga – uus kaamera, uued võimalused, uued väljakutsed 🙂 Selle aasta esimese postituse kangelane on Daniel – klassikaline kulturist, tulevane proviisor, tegus muusik ja luuletaja. 

Selleks, et ära rääkida, mis siis tegelikult on, tuleb alustada sellest, et lõpuks uuendasin oma tehnoparki uue peegelkaamera, Nikon D810 võrra. Sellest, kuidas sellise elukaga rahulikult koos elada, kirjutasin ma kunagi varem siin. Senine tööloom, Nikon D7000 leidis omale uue toreda kodu, nii et kõik on rahul. 

Uue kaamera ette astus juhuse tahtel esimesena Daniel, kes, nagu ülal välja reklaamitud, on ühteaegu harrastuskulturist, õpib ülikoolis proviisoriks ning tegeleb nii kitarrimängu kui luuletamisega. Ühtlasi on Daniel ka lihtsalt meeldiv inimene, intelligentne ja malbe olemisega. Ja kui see sind, hea lugeja, peaks huvitama, otsib Daniel hetkel tütarlast, kellele oma süda kinkida 😉 

Mõtlesime Danieliga, et mida huvitavat võiks ühe pildiseeria raames teha, milles oleks seda teatavat je ne sais quoi’d ehk mis oleks natukene tavapärasest erinev. Ajurünnaku tulemusena püüdsime sessioonil ja piltidel tekitada veidi laisa, kuid teatud melanhooliaga täidetud laupäeva hommiku tunnet. Hea lugeja, anna mulle, näiteks, Facebookis teada, kuidas see meil õnnestus!

Ladies and gentlemen – Daniel in “Lazy Saturday”!

 Danieli tegemistel võib pilku peal hoida Instagramis – @daniel.agu, nagu ka minu omadel – @siimkinnas.

Parimat!

Siim

 

P.S – sulle meeldis, mis sa nägid ja tahad ise midagi sarnast proovida? Siis võta minuga julgelt ühendust ja peame koos plaani!

P.P.S – Või tahad teada, kui siin lehel ilmub järgmine huvitav postitus? Siis pane oma meil kirja allolevasse vormi ja kui ma midagi uut siia blogisse kirjutan, tuleb sulle postkasti selle kohta kohe ka väike teavitus 😉 

Subscribe to Blog via Email

Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.