Ats on tasane mees – ajab oma asja, käib usinalt trennis, sotsiaal- ega muus meedias eriti kusagil esile ei trügi, aga siis tuleb oma vaikse, tagasihoidliku naeratusega lavale ja PABAHHH! Daamid ja härrad, teie ees on 2017. aasta Eesti absoluutne meister rannafitnessis – Ats Lahi!

Asjaolule, et Ats ei ole tavaline Eesti diivanikartul, viitab temaga kohtumisel juba see, kuidas tema seljas olev särk ähvardab käsivarte ümber pingest rebeneda. Kui Ats särgi maha võtab, paljastuvad õlad nagu kahurikuulid, biitseps nagu Tom of Finlandi märjas unenäos ja torso, mida nähes Michaelangelo nutma hakkaks, haamri ja peitli nurka viskaks ning mungakloostrisse koliks. Kus ta tõenäoliselt leiutaks kulturismi ning looks Frantsiskaani Liiga, kus kõik mungad on ripped AF. 

Enivei, tagasi teemasse. Mul oli suur rõõm ja au pildistada Atsi vahetult peale tema triumfi Eesti Meistrivõistlustel Kulturismis ja Fitnessis (vaata lavataguseid pilte siit). Seega kaamera ees oli atleet oma parimas võimalikus vormis – ühelt poolt hurraa, halba pilti ei ole justnagu võimalik teha (pfft, vabalt!), teiselt poolt ikka üsnagi surve see vorm vääriliselt pildile panna! Loodetavasti õnnestus, aga eks lõpphinnangu annad ikka Sina, hea lugeja! Avalda selles osas all kommentaarides julgelt arvamust!

Tehnilises mõttes on enamus pilte valgustatud minu lemmik-valgusallikaga – kaheksanurkse softboxiga. Paar tükki efekti mõttes ka striplightidega 🙂 Kaameraks ikka Nikon D810 koos Sigma 50 mm f/1.4 ja Nikkor 85 mm f/1.8 objektiividega. 

Nauditagu ja jagatagu (näiteks Facebooki nupu kaudu selle postituse alaosas)!

 

Kui sulle see pildiseeria meeldis ja tahaksid ka endast sellist, või tahaksid selle võimaluse kinkida kallimale või sõbrale, siis võta julgelt ühendust ja teeme midagi ägedat!

Võta ühendust!

 

Parimat!

Siim