Annaliisa on üks mõtteselge ja põhimõttekindel Eesti naine, kes otsustas, et paneb ennast proovile bikiinifitnessis võisteldes. Tulemuseks oli sellekevadistel karikavõistlustel Bikini Fitness -169cm klassis II koht! Ja mis veel vahvam – Annaliisa otsustas oma tippvormi jäädvustamise usaldada minu tagasihoidlikule isikule. 

Kulturismi ja fitnessiga tegelejatele olen ma alati soovitanud, et kindlasti tehku üks korralik fotosessioon enne (või vahetult peale) võistlust – vastasel juhul võib kogu sellest pingutusest jääda ainult ähmane mälestus. Teinekord juhtub, et isegi võistluslavalt ei jää järele fotot, millega atleet ise rahule jääks. Peale mälestuse on see suurepärane viis salvestada oma progressi üle aastate! Seega, tasub minna kindla peale!

Kuna meie eesmärgiks oli salvestada Annaliisa ilmselt elu parim vorm, siis pildistasime läbi mitu erinevat tava- ja trenniriiete komplekti (et oleks vaheldust 🙂 ) ning siis liikusime temaatiliselt veidi, mm, pehmematele teemadele. Loodetavasti meeldivad need pildid ka teile!

Oma blogis fitness.ee foorumis, räägib Annaliisa täiesti avatud kaartidega, mida ja miks ta teeb, mida tunneb ja mida mõtleb. See on hea lugemine, mida soovitan kõigile neile, kelle jaoks on kogu see “fitnessi-trall” on ehk veidi arusaamatu. Oma eluterve suhtumise ja selgrooga teha raskeid otsuseid ning neist kinni pidada, on Annaliisa lihtsalt väga heaks eeskujuks, ka mulle 🙂

Jälgi Annaliisa tegemisi ka Instagramis @annaliisall !

Muide, kui Sulle meeldivad need pildid ja tahaksid selliseid ka endast, või tahaksid äkki kinkida sellise fotosessiooni oma sõbrale, siis võta minuga julgesti ühendust!

 

Parimat!

Siim

P.S. – heida pilk peale ka minu Instagrami kontole: @siimkinnas!