Kuus tugevat naist ja CrossFit box – mida enamat on ühele fitnessfotograafile rahulolevaks mõminaks vaja? Elik, võtsime mai alguses kätte ja tegime Crossfit I&M ägedate naistega pilti. Mis sest välja tuli, loe edasi!

CrossFit I&M on box Tallinnas, mis asub tagasihoidlikult, ära peidetuna, Laki ärikeskuses (vt. kodulehte siit). Tuleb tõdeda, et ma nende olemasolust enne midagi ei teadnud, kui kallis klassiõde Eli hakkas instagramis postitama pilte sellest, kuidas ta koos ühe seltskonnaga aja peale kosmonaute ja muid õudusi teeb. Häšštääg #crossfitim. Ma mõtlesin, et tubli tüdruk, nüüd siis palju crossfitim kui enne.

Enivei.

Eli fiidist sain tasapisi sissevaadet Eesti crossfit maailma ja tuleb jällegi tõdeda, et pole vahet, mis sporti sa teed, sport teeb sind igatepidi ilusamaks, tugevamaks, tervemaks ja takkaotsa teeb tuju kah heaks. Crossfiti võluks palju parema vormi kõrval näikse olevat eelkõige meeskonnavaim, mida on näiteks lihtsalt jõusaalitreeningu või jooksmas käimise vms puhul pigem vähem. See omakorda aga paneb crossfitterid pingutama ja tegema (või, tõesti, nautima) asju, mida nad ehk ise kunagi ette võtnud ei oleks. Näiteks, 100 meetrit kosmonaute, või nii-palju-kui-jõuad kangi rebimine või isegi lõuatõmbed. Asjad, mida ontlikud tütarlapsed ehk kunagi isepäi ei teeks, sest BootyBuilder ja kick-backid on elu, aga mis kambakesi koos tehes on selline fun ja saavutuse tunne, et kuku pikali. 

Nõnda tekkis tasapisi mõte, et äkki peaks Eesti ühe paadunuma fitness-fotograafina veidi oskusi, teadmisi ja portfooliot laiendama. Nii kirjutasingi Eli mahitusel Indrekule, CrossFit I&M ühele asutajale ja leppisime kokku, et anname kõikidele boxi liikmetele võimaluse ennast üles pildistada lasta. Neil elamus, mul õpikogemus, kõigil rõõm 😀 Mõeldud, tehtud!

Võimalusest võtsid kinni kuus ägedat naist (mehed ilmselt ei julgenud või? 😛 ) ja väike ülevaade tulemustest on näha allpool. Loodetavasti meeldivad need pildid ka sulle, hea lugeja.

Suur aitäh teile Eli, Ellen, Mai, Nadežda, Oksana ja Vilve! Teiega oli väga äge!

Parimat!

Siim