Lahe jõusaal, Eesti absoluutses tipus võistlev bikiini-fitness atleedist modell ja Fuji GFX 50s keskformaat-kaamera (loe minu artiklit selle kohta siit), mida enamat võiks üks fitness-fotograaf elult tahta? Igatahes, olen juba liiga kaua neid pilte vaka all (ja Instagramis) hoidnud – saagu siia üks korralik galerii meie esimesest fotosessioonist kauni Agne Kiviseljaga!

Veidi aega internetis kolistanud fitnessi-huviline on ilmselt näinud/lugenud väljendit “Work in silence and let your success make the noise”? Agne on selle moto musternäidis – kaunis pärl, kes töötab vaikselt omaette ja siis lööb võistluslaval silmipimestavalt särama. Absoluutsed esikohad nii Eestist kui rahvusvahelistelt võistlustelt on selle töötahte ja -eetika selged tulemused. 

Kuna Agne isegi oma edust eriti valjult tuututada ei taha, siis tuleb seda teha tema eest ja nii lükkasime ta koos tema ägeda treeneri Ramil Lippiga põhimõtteliselt fakti ette, et nüüd tuleb fotosessioon teha. Ja nii, ühel vahval 2018. aasta aprilli hommikul tegimegi Agnega paar pilti. Abiks oli ülal nimetatud ja mulle Photopointi poolt laenatud Fujifilm GFX 50s kogu oma 50 megapikslises hiilguses. 

Ma arvan, hea lugeja, et sa oled nõus, et see fotosessioon oli üks igati hea mõte! 😀 Nauditagu, kuidas tugev ja kaunis saavad kokku ühes naises!

Olgu siis ka mainitud, et see oli meie esimene, külla aga kaugeltki mitte viimane võimalus koos Agnega pilte teha. Nii et olge valvsad, sest varsti võib neile piltidele siia blogisse lisa tulla! Ühtlasi, minge vajutage “Follow” Agne Instagrami lehel: www.instagram.com/agnekiviselg!

Parimat!

Siim